گیت های کنترل تردد HSB ACCESS

گیت های کنترل تردد نفر از مهم ترین و اساسی ترین اجزاء موانع فیزیکی سیستم های کنترل و مدیریت تردد در سازمانها و مکانهای پر تردد می باشند که بر اساس نوع کاربری آنها و همچنین نسبت به طراحی و معماری فضای مورد نظر طراحی و تولید می گردند.

کلیه محصولات این گروه  شامل  گیت های سه شاخه، گیت های کنترل تردد پروانه ای، گیت های شیشه ای سریع ، گیت های کنترل تردد گردان، گیت های کنترل تردد امنیتی در واحد فنی و مهندسی شرکت با دقت و حساسیت بالا طراحی و با به کارگیری بهترین مواد اولیه و ماشین آلات روز و توسط نیروی فنی ماهر و متخصص  تولید می گردند.  

بدنه یا کابینت گیت: بدنه گیت اصلی ترین بخش گیت کنترل تردد می باشد که می تواند از جنس استنلس استیل 304 و یا ورق فولادی با پوشش رنگ الکترواستاتیک و ضخامت 1.5 الی 2 میلیمتر  انتخاب گردد. ورقها پس از برش کاری و خم کاری در واحد جوشکاری با سیستم جوش آرگون به هم متصل شده و تمام قطعات جانبی با تکنولوژی جوس استدول به بدنه نصب میگردند 

مکانیزم گیت: مکانیزم بخش اصلی گیتهای های کنترل تردد می باشد که در گیت های تمام اتوماتیک حرکت دورانی موتور را به موانع انتقال داده و در گیت های نیمه اتوماتیک با عملکرد سلونیید مانع گردش گیت ها می گردند. قطعات این بخش بر اساس نیاز سیستم از فولاد، آلومینیو و یا مواد پلیمری تهیه شده و در نهایت با مونتاژ نهایی تبدیل به مکانیزم نهایی می گردند.

موتورو گیربکس : عامل محرک گیت های اتوماتیک موتور های DC با گیربکس کوپل مستقیم هلزونی یا مستقیم  می باشند که عموما 24 یا 40 ولت با توان 50 الی 150 وات و از بهترین تولیدکنندگان موتور مانند DUNKER  آلمان یا SSA کره جنوبی انتخاب می گردند. برای هر گذرگاه معمولا 2 دستگاه موتور و گیربکس استفاده می شود. 

کنترلر الکترونیکی: مرکز فرمان گیت های کنترل یک برد هوشمند الکترونیکی می باشد که وظیفه دریافت فرامین از تجهیزات شناساگر مانند اثر انگشت، کارت و غیره و صدر مجوز ورود به کاربران می باشد. این بخش یکی از حساسترین و اصلی ترین اجراء گیت های کنترل تردد می باشد که در واحد طراحی و توسعه الکترونیک شرکت طراحی و با تهیه قطعات ارجینال تولید می گردد.

سنسورها : معمولا بر روی بدنه گیتها در داخل داهرو عبور و به صورت فرستنده و گیرنده روبروی هم نصب می گردند و وظیفه جلوگیری از برخورد باله های گیت ها با عابرین و تایید صحت عبور فرد را دارند که بیشتر در گیتهای شیشه ای و باله ای کاربرد دارند و تعداد آنها بر اساس سفارش خریدار از 4 الی 10 سنسور می باشد.

گیت های کنترل تردد HSB ACCESS  در مجموعه تولیدی شرکت هوشمند سازان بیتا طراحی و تولید می گردند به همین دلیل مزایای زیر را برای خریداران و مصرف کنندگان خواهند داشت.

  • قابلیت سفارشی سازی  در ابعاد و متریال
  • دارای تناسب قیمت و کیفیت 
  • امکان تهیه قطعات یدکی از سریع ترین زمان
  • تولید شده از با کیفیت ترین مواد اولیه
  • متنوع و دارای طیف کامل گیت های کنترل تردد 
  • قابل رقابت با گیت های مشابه خارجی 
  • دارای تکنولوژی روز در طراحی و تولید
  • گذراندن دوره تست بیش از یک سال برای هر دستگاه
  • نصب شده در پروژه ای متعدد سازمانی 
  • دارای کنترل هوشمند با تکنولوژی پیشرفته
گیت های کنترل تردد سریع(مشاهده توضیحات)

گیت های کنترل تردد سه شاخه (مشاهده توضیحات)

گیت های کنترل تردد پروانه ای و لولایی(مشاهده توضیحات)

گیت کنترل تردد گردان(مشاهده توضیحات)

گیت کنترل تردد امنیتی(مشاهده توضیحات)