گیت های کنترل تردد سریع

گیتهای کنترل تردد سریع  از پر مصرفترین و کاربردی ترین گیتهای کنترل تردد می باشند که با ابعاد و عملکردهای متنوعی تولید و ارایه می گردند

این گیت ها عموما جنبه بازدارنده داشته و نسبت به فضا و سطح امنیت و میزان تردد در سازمانها و اماکن پرتردد پیشنهاد می گردند. که در دو نوع گیت تردد با عملکرد کشویی خطی و گیت تردد با عملکرد کشویی زاویه ای  طراحی و تولید می گردند. موارد استفاده از محصولات نیز بسیار متنوع بوده و بسته به نوع استفاده، محل استفاده و از همه مهمتر نیاز مصرف کننده ها، دارای طبقه بندی مختلفی می باشند.

گیتهای کنترل تردد سریع  با عملکرد کشویی خطی که گیت مترویی نیز نامیده می شوند به دلیل حرکت خطی میتوان ارتفاع شیشه ها را از پایین ترین سطح گیت تا یک متر بالای گیتها ادامه داد و فضایی با سطح امنیتی بالاتری را ایجاد نمود (مدل SX 530 ) یا به بیانی دیگر مانع از پریدن افراد از بالای گیت ها به سمت دیگر شد که این نوع طراحی موجب سنگین شدن موانع شیشه ای متحرک میگردد و به همین دلیل در اماکن پرتردد استفاده از گیت های شیشه ای با ارتفاع بلند پیشنهاد نمی گردد بلکه می بایست از گیت هایی با شیشه های متحرک کوتاه استفاده نمود که از پایین گیت تا حدود 20 سانتیمتر تا بالای کابینت گیت ادامه خواهد داشت(مدل SX 520 ).

در مدل گیتها با عملکرد کشویی زاویه ای، موانع یا باله ها به صورت کشویی و زاویه ای با محوریت انتهای باله به سمت داخل کابینت گیت با زاویه ای حدود 45 درجه حرکت می کنند و مسیر عبور شخص را باز می کنند این گیتها به دلیل باز بودن زیر باله ها و همچنین کوتاه بودن ارتفاع باله ها از سطح امنیتی پایین تری برخوردارند و حضور انسانی یا دوربین مداربسته از ملزومات این گیتها می باشد ولی به دلیل عمککرد بسیار ساده و اجزاء و قطعات مکانیکی کمتری نسبت به گیت های خطی از قیمت پایین و بازده بیشتری برخوردار بوده و به خدمات سرویس و نگهداری کمتری نیاز دارند به همین دلیل استفاده از این گیت ها در سراسر دنیا رو به گسترش  می باشد.

تلفیق این نوع گیت های کنترل تردد و سیستم های جامع کنترل تردد مانند نرم افزار کنترل تردد سازمانی، نرم افزار ارباب رجوع  و سخت افزارهای مربوطه در سازمان ها موجب مدیریت در تردد پرسنل و مراجعین گردیده و امنیت سازمانها را بهود خواهد داد.

همچنین برای مشاوره حضوری یا تلفنی رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

 در صورت تنظیم دستگاه برروی حالت بسته، با دریافت سیگنال فرمان از سوی سیستم کنترل تردد و در صورت مجاز شناخته شدن ورود، موانع شیشه ای کنار رفته و به فرد اجازه عبور می دهد.در صورت تنظیم دستگاه بر روی حالت بسته، با دریافت سیگنال فرمان از سوی سیستم کنترل تردد و در صورت غیر مجاز شناخته شدن ورود، موانع شیشه ای بسته شده و امکان عبور را از فرد می گیرد.درصورت توقف مانع در میان دستگاه، بسته به تنظیمات آن امکان بسته شدن یا باز بودن شیشه ها فراهم خواهدبود. در مواقع عبور بیش از یک نفر و یا عبور از جهت مخالف، حسگرها آلارم خواهند فرستاد. همچنین به دلیل تعبیه حسگر در دستگاه، خطر بسته شدن شیشه و قرار گرفتن فرد بین آن به صفر رسیده است.در صورت قطع جریان برق یا پیشامد های غیر منتظره، امکان برنامه ریزیبرای دستگاه به گونه ای که شیشه ها در حالت بسته یا باز باقی بمانند (یعنی عبور ممنوع یا عبور آزاد) وجود خواهد داشت.

مشخصات فنی:
 •  قابلیت اتصال به سیستم های کنترل تردد استاندارد
 •  ایجاد امکان سرعت تردد بسیار بالا
 •  ثبات عملکرد و پیش بینی موارد ایمنی
 •  طراحی بسیار زیبا متناسب با مکان های لوکس
 •  امکان تعبیه  UPS   داخلی برای مواقع اضطراری قطع برق
 •  امکان تعبیه نمایشگر نورانی روی شیشه ها به منظور تشخیص باز یا بسته بودن درب ها
 •  امکان انتخاب نوع و رنگ برخی از اجزاء سیستم
 • دارای موتور پر قدرت  موتور   DC   به همراه گیربکس
 •  قابلیت تردد افراد در جهت ورود یا خروج از طریق کنار رفتن مانع شیشه ای

عملکرد در مواقع اضطراری:

در صورت قطع جریان برق یا پیشامد های غیر منتظره، امکان برنامه ریزیبرای دستگاه به گونه ای که شیشه ها در حالت بسته یا باز باقی بمانند (یعنی عبور ممنوع یا عبور آزاد) وجود خواهد داشت.

 • سازمانها ، ارگانها و ادارات دولتی
 • شرکت های خصوصی و کارخانه های تولیدی
 • ایستگاه های مترو و اتوبوس
 • گیت ها و کانترهای فرودگاهی
 • قابل استفاده در مکان های عمومی

پرسش 1: آیا گیت های کنترل تردد شیشه ای یا باله ای را می توان در فضای باز نصب کرد؟

پاسخ : بله گیت های کنترل تردد شیشه ای قابل نصب در فضای بیرون در زیر سایبان می باشند یعنی می بایست از مجاورت با آفتاب و برف و باران محافظت گردد.

پرسش 2: مزیت گیت های شیشه ای بر گیت های سه شاخه چیست؟

پاسخ: گیت های شیشه ای به دلیل سرعت عملکرد بالا و اتوماتیک بودن سیستم باز شونده بهره وری بهتری نسبت به گیت های سه شاخه دارند ولی از نظر قیمت گرانتر می باشند.

پرسش 3: آیا ابعاد گیت های کنترل تردد سریع قابلیت سفارشی سازی دارند؟

پاسخ: بله، ابعاد این نوع گیتها هم در ارتفاع و هم در طول راهرو تا حدودی که به عملکرد سیستم آسیب نزند امکانپذیر است.

پرسش 4: آیا گیت های کنترل تردد شیشه یا باله ای امکان استفاده به صورت دو طرفه را دارند؟

پاسخ: بله از مزایای گیت های تولید شده در شرکت هوشمند سازان بیتا این می باشد که امکان استفاده به صورت دوطرفه امکان پذیر می باشد.

پرسش 5:تفاوت گیت های کنترل تردد شیشه و گیت های کنترل تردد باله ای چیست؟

پاسخ: گیتهای شیشه ای به صورت کشویی (SX520 , SX530 )خطی حرکت می کنند و میتوانند از پایین ترین نقاط گیت تا یک متر بالاتر از بدنه گیت را پوشش دهند  ولی گیت های باله ای (SX230 , SX220 )حرکت کشویی زاویه ای داشته و بخشی از فضای زیرین گیت ها باز می باشد. بنابراین گیتهای باله به دلیل داشتن باله ای سبک از اصطحلاک کمتری برخوردارند و گیتهای شیشه ای از پوشش بیشتر و اصطحلاک بیشتری برخوردارند. همچنین قیمت گیتهای شیشه ای گرانتر از گیت های باله ای می باشد.